Теперешній час: 29 бер 2024, 07:53

Часовий пояс: UTC + 2 години




Начать новую тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 35 ]  На сторінку 1, 2, 3, 4  Наступ.
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Re: Ура! ЛІТО!
ПовідомленняДодано: 13 лип 2014, 13:58 
Не в сети
Аватара користувача

Звідки: Романов
Вітаю з днем рибака! Изображение а це пробний заплив :-D

_________________
Неможливо перетворити землю на рай, але потрібно завадити їй перетворитися на пекло.
(Патриарх Сербский Павел)


Повернутися на початок
 Профиль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Ура! ЛІТО!
ПовідомленняДодано: 13 лип 2014, 21:06 
Не в сети
Аватара користувача

Звідки: Россия,Брянская обл,Севск
Круто!!! Безопасный заплыв :) .

_________________
С уважением Марина.


Повернутися на початок
 Профиль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Ура! ЛІТО!
ПовідомленняДодано: 15 лип 2014, 22:43 
Не в сети
Аватара користувача

Звідки: Київ
Говорят перед дождем рыба не ловится. Лично у меня перед дождем шикарно караси шли, а после дождя :figa: На улице уже смеркалось. Меняю глубину, загораю с удочкой, клева нормального нет. Муж рядышком пристроился. Говорит: "Что у тебя поплавок тягает из стороны в сторону?" "Рыбу кормлю, подсекать влом" - отвечаю. Еще пару минут и подсекаю. Удочка изогнулась, не идет. Вот, блин, думаю, запуталось в водорослях :( Потихоньку подтягиваю, идет с трудом.. что-то темное подсплывает у поверхности воды, чувствую - брыкается. "Сома взяла!!! ( :rad: )" - первая мысль, "Подсаки нет, как вытянуть?" - вторая мысль. Высматриваю во все глаза, муж притих, тоже смотрит, про свою удочку забыл... Какие-то конусы всплыли, в стороне от них черная точка. Муж: "Что это?? :-8 "... "Черепаха..." :otpad: :otpad: - отвечаю.... Вытащила на берег. Соседский хлопчик плоскогубцами вынул ей крючок, отпустили. Потом как напала ржачка :oynem: :oynem: :oynem: :oynem: Мои сказали, что если бы у нас случайно завелся крокодил в речке, я бы и его поймала на крючок :-D Шутники. Предверье дня рыбака встретили небывалым уловом - черепахой :-D Отсмеялись с рыбаками славно :)

_________________
Іра


Повернутися на початок
 Профиль  
 
 Заголовок повідомлення: Рыбалка
ПовідомленняДодано: 07 лис 2014, 18:34 
Не в сети

Звідки: Луцьк
Іра, ти не тільки квітникар, а ще й рибалка?! :upss:


Повернутися на початок
 Профиль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Хостовая болталка
ПовідомленняДодано: 07 лис 2014, 21:38 
Не в сети
Аватара користувача

Звідки: Київ
:da: :-; Причем потомственный, но не так сильно "ударенная", чтобы с ночевками за тридевять земель выезжать :sbren2: Люблю рыбу кормить и отпускать :) За зиму планирую снасти обновить и на хищника в будущем году серьезно пойти.. если зима будет безпутинская.
Сегодня покупала очередные выпуски рыболовецкого и садоводческого журнальчиков - продавец узнал. Приятно :kras: А то в прошлый раз на мое: "А подайте-ка тот рыболовецкий", он: "Мужу подарок делаете?" :-D "Аха, мужу про сад, себе про рыбалку" :-D Жаль Бурда тогда была неинтересна, а то бы продавец мозгами закипел :-D
А знаете сколько со мной людей в метро про воблеры через мое плечо читает, и про байки рыбацкие? То-то же :zaz:

_________________
Іра


Повернутися на початок
 Профиль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Хостовая болталка
ПовідомленняДодано: 07 лис 2014, 23:06 
Не в сети

Звідки: Луцьк
Іра, а у нас ще канали є Охота і рибалка і Трофей. Теж дивишся? Я якось до рибалки відношусь холодно і до води взагалі. Не маю ставочка в саду і не хочу. Я більше ліс люблю і гриби збирати. А от чоловік з сином уже кілька років на щуку на Прип'ять їздять, з ночівлею, нас з дочкою теж кличуть, але я поки ні.


Повернутися на початок
 Профиль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Хостовая болталка
ПовідомленняДодано: 08 лис 2014, 01:28 
Не в сети
Аватара користувача

Звідки: Київ
Дивлюсь :da: Подобається "рыбалка по-лугански". Дивуюсь рибалкам обліпленими спец девайсами, спец наживками з "Техно карп". До того рівня я точно ніколи не дойду, бо ледача :) Не подобається Одеський напрямок в передачах, не підтримую риболовлю на платниках :neuv: Бо це ніби за гроші збирати заздалегідь розтавлені в кущах гриби або з гасом розпалювати вогнище при купі сухого матеріалу навколо :nevidal: Пропадає відчуття, навики.

Серйозно лише в цьому році підсіла на риболовлю. Вудочки у нас завжди в машині лежать, час від часу віїзджали з чоловіком на місцеві водойми посидіти, а в цьому році мене поперло :-; На день народженя, вперше в житті (!!!), надарували лише потрібне - все для риболовлі :) Хлопці спочатку не дуже вірили нашим байкам: "Іра дійсно ловить!". Угу, так, авжеж - це був вираз їхніх облич, доки пару раз не поїхали гуртом :) На одну наживку, на подібні вудки, з тією ж вагою, при однаковій глибині, буквально на відстані 50 см наші поплавки і я щохвилинно тягаю рибу, а у них :figa: При чому люблю гачки побільше, для акули :sbren: Будь який розмір на них ловлю :) Вєршиной визнання від матьорого рибака: "Да ти на все зловиш! :zla: " :-D
Головне, не можу пояснити як нахожу вдалі місця :dum: Зводиться до "як би я була рибою, я би тут не жила". Ніби риба стоїть на одному місці й чєкає :dur:
Рибу шкода, чоловік також сєрдобольний, то ми часто випускаємо найменш травмовану. Наші коти цього не розуміють :)
В общєм, риболовля заради зміни вектору, заради забути про все, вискочити з вивірчиного колеса. Можливість спокійно посидіти, нікуди не бігти :rel: Чекання мене не бісить, спокійно можу стояти з вудкою в руках годинами, насолоджуючись чудовими краєвидами :vah:

_________________
Іра


Повернутися на початок
 Профиль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Рыбалка
ПовідомленняДодано: 08 лис 2014, 16:16 
Не в сети

Звідки: Луцьк
Ух ти!!!! Оце дійсно хоббі! А я відключаюся для перезагрузки тільки з книжкою. Їдемо влітку на озеро, можу цілий день на лежаку пролежати і читати.. Скупнулась-і далі. А ти молодець, рідке жіноче захоплення :)


Повернутися на початок
 Профиль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Рыбалка
ПовідомленняДодано: 28 лис 2014, 14:16 
Не в сети
Аватара користувача

Звідки: Київ
Raisa писал(а):
.. Вчора чоловік натягав окунів майже 4 кг, оставили собі 8 шт-2,5 кг, ті що залишилися занесла сусідці. Іра, а ти зимою ловиш?

Боже збав, там же зимно :zima2: :zima2: Шашлик зимою на природі з дровами з-під снігу це я можу, а риболовля нєєєєєєє :neuv: Мої підтрунюють що треба коловорот мені, зимову вудку хорошу, черпачку.. що подарють.. угу, я страшен в гнєвє :zla: :pod: і смєртніков пока нєт :-D У нас на Дніпрі сидять рибалки, в метро як влізуть - велетні!!! Валєнки, тулупи, ватні штані, обличчя червоні, варєжки такі, що мені на голову замість шапки налізуть :sbren: Нєєєєєєєєєє, я взимку пас, слабак :stop:

_________________
Іра


Повернутися на початок
 Профиль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Рыбалка
ПовідомленняДодано: 28 лис 2014, 14:35 
Не в сети
Аватара користувача

Звідки: Романов
Ір, ти що, який коловорот? Це називається БУР, до нього прилагається плєшня :ekh: , ящик і т.і. Ніхто зараз не носить тяжких штанів і кожухів. Штани тіпа комбенізона на сіліконі і куртка така сама, все легеньке і зручне. А риба сьогодня клює......

_________________
Неможливо перетворити землю на рай, але потрібно завадити їй перетворитися на пекло.
(Патриарх Сербский Павел)


Повернутися на початок
 Профиль  
 
Показати повідомлень за:  Поле сортування  
Начать новую тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 35 ]  На сторінку 1, 2, 3, 4  Наступ.

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на форумі

Зараз форум переглядають: нема зареєстрованих користувачів та гості: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Знайти:
Перейти:  
cron