Теперешній час: 28 бер 2024, 17:15

Часовий пояс: UTC + 2 години




Начать новую тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 2 ] 
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Хотинська фортеця
ПовідомленняДодано: 04 сер 2015, 14:19 
Не в сети
Аватара користувача

Звідки: Київ
В мене з історії "- 345" по 5-ти бальній системі :sbren: Майже нічого не пам'ятаю з неї. Шкільний курс то шкільний курс, а надалі було просто не цікаво. Сприймаю історію наче шльондру, котру переписували як бажали, тому їхала у відпустку без жодної історичної інфи щодо можливих місць перебування :nezn: Чоловік краще володіє ситуацією і після та під час відвідувань він мені розповідав що да як :orat: Мені ж були цікаві мої відчуття на місцях від побаченого. І нажаль вдруге їздити по фортецям та замкам точно не буду і не тому, що не сподобалися, а чисто завдяки їх штучної музейності :zla: Побудовані в прекрасних місцях, але вийти на їх зовнішні тераси зась!! :zla: Доступні лише внутрішні дворики чи камери тортур, і що там дивитися?? Нафіг здалось :zaz: Тому довелося запам’ятовувати в деталях відразу.

Хотинська фортеця. Стоїть на березі Дністра і він там надчудовий!!! :vah: Своїми пропорціями схожа на білий гриб – боровичок.

Изображение Изображение


Прохід 10 грн з дорослого. Якщо відразу при в’їзді не купили у касі квиток, то зробіть це! Бо доведеться повертатися аж від брами, да все під гору :dob: Контроль на брамі.

Изображение Изображение Изображение Изображение

Всередині стандартний вимощений камінням двір.

Изображение

При вході велечезний колодязь. Шкода не повісли відро для масштабу, бо дивлячись на фото сама не вірю що я менше корби.

Изображение Изображение Изображение

В спеку можна перепочити в нижньму ярусі, помилувавшись експозицією гармат тих давніх часів при чому майже у повній пітьми після денного сонця :sbren:

Паралельно йдуть археологічні розкопки та відновлюванні роботи. В непоганому стані ця фортеця :da:

Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение

Окремо сподобалась орнаментна кладка на стінах. Не звично бачити таких художній підхід до захисної споруди :)

Изображение Изображение

Їхати по фортецям всеж рекомендую або весною або восени. Влітку надзвичайно спекотно :jar:

_________________
Іра


Повернутися на початок
 Профиль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Хотинська фортеця
ПовідомленняДодано: 04 сер 2015, 15:39 
Не в сети
Аватара користувача

Звідки: Киев
Ира, фото супер!!!!! Прямо вроде присутствуешь там! :da: :mol:
Понимаю, что ты имеешь в виду по поводу "штучної музейності"... :) Вот в таких местах действительно хочется залезть в каждый закапелок-закоулок, засунуть свой нос везде, где только можно, чтоб представить себе как жили здесь когда-то люди той эпохи, что они делали, посмотреть на все их глазами, "прочувствовать место", что называется... :-; А так, гуськом, с остальными туристами , "туда ходи - сюда не ходи" не то... :nezn:

_________________
Фотоальбом


Повернутися на початок
 Профиль  
 
Показати повідомлень за:  Поле сортування  
Начать новую тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 2 ] 

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на форумі

Зараз форум переглядають: нема зареєстрованих користувачів та гості: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Знайти:
Перейти:  
cron