Теперешній час: 28 бер 2024, 17:06

Часовий пояс: UTC + 2 години




Начать новую тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 186 ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Наступ.
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Посиденьки...
ПовідомленняДодано: 14 груд 2019, 14:40 
Не в сети
Аватара користувача

Звідки: Київ
Привет :priv1:
Новини сипляться, шо не встигаємо їх переватювати. Ремонт просувається. Свята наближаються. Дні народження стукають один за одним. Круговерть :sbren2: Голова обертом :zastr:
І дуже, дуже мрачно на вулиці. Вдень зі світлом сидимо. Але хоча б без морозів.

_________________
Іра


Повернутися на початок
 Профиль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Зимние посиделки..
ПовідомленняДодано: 14 груд 2019, 22:32 
Не в сети
Аватара користувача

Звідки: Мариуполь
Привет :priv1:
Мне тоже надоела эта темень. Свет горит с утра до ночи :zla: Сегодня прочитала , что после НГ и на Рождество обещают морозы и снегопады :nezn:
Заказала последнюю посылку с семенами. Опять набралась :no: . От Зины жду много плетистых роз на весну. Уже хочу март и лопату в руки :dur: :ekh:
А вообще жизнь бурлит - то зуб сломался , то собака интернетный кабель перегрызла , то маленькие детки , маленькие бедки , а у больших - своя жизнь ключом бъет , а ты только успевай реагировать :sbren2: Весело у нас ;)

_________________
Цветы 2015 год
Розы 2015 год


Повернутися на початок
 Профиль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Зимние посиделки..
ПовідомленняДодано: 19 груд 2019, 01:26 
Не в сети
Аватара користувача

Звідки: Київ
Ага, и я сидела жевала сухарик. Вкусно было ровно до звука хрусть :sbren: Дантист посоветовал завязывать с грызней :(

Весна! :sun: Даже запах весенний сегодня был :dre: Ах какой шикарной была бы зима +10 - 0 градусов. Мечты ::-)
На носу новый год, настроения к нему нет, да еще с такой погодой :vah: Город в елочках, гирляндочках, местами красиво и радостно за людей украшающих дома, а самой лень доставать новогоднее :potom: Периодически задумываюсь шоб такого приготовить к столу и ничего не лезет в голову. Точно знаю если останемся дома, то есть ночью не захочется, а в гости тоже не особо хочется идти. Пока хочется с нашим винцом под какие-нить хорошие фильмы проваляться до утра :dvoe:

_________________
Іра


Повернутися на початок
 Профиль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Зимние посиделки..
ПовідомленняДодано: 25 груд 2019, 11:08 
Не в сети
Аватара користувача

Звідки: Мариуполь
Привет :priv1:
Четвертый день темноты за окном :zla: Сегодня добавился дождь. Новогоднее настроение так и не пришло :nezn: Правда подарки и кое какие продукты уже начала покупать. Мы в этот раз с мужем вдвоем - особо не напрягаюсь.

_________________
Цветы 2015 год
Розы 2015 год


Повернутися на початок
 Профиль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Зимние посиделки..
ПовідомленняДодано: 27 груд 2019, 00:34 
Не в сети
Аватара користувача

Звідки: Київ
Привіт :priv1:
У нас мряка з дощами, а на завтра передають сніг чим вкрай зіпсували настрій :( в принципі у нас щоденно жопа на дорогах, купа аварій по гугл мапс :no: зі снігом становище взагалі погіршиться.
Влучний стьоб з кличка:

Изображение

Знайшла минулорічні фотки від 15го та 24го грудня - снігу по коліно, ми у вплєнках по дачі лазили. Не хочу :neuv: Можна якось лишити оцей плюсик? Най навіть з дощиками :-; Було б знання цієї теплої погоди, могла б майбутні весняні пересадки на осінь перенести :dum: А то налякало нас морозами, я й звернула роботи, розслабилася.

З'їздили вчора на дачу поповнити продуктові запаси і довкривати рослини. Моросня цілий день протрималася, але встигла все заплановане закінчити :kras:

На новий рік плани змінюються мало не щодня :roll:

_________________
Іра


Повернутися на початок
 Профиль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Зимние посиделки..
ПовідомленняДодано: 31 груд 2019, 13:56 
Не в сети
Аватара користувача

Звідки: Київ
Привіт :priv:
З новим роком! :pem2: Най здійснюються всі наші мрії :tost: Здоров'я нам та щастя :pem:

Готуємося :zima5:

Изображение

_________________
Іра


Повернутися на початок
 Профиль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Зимние посиделки..
ПовідомленняДодано: 31 груд 2019, 16:04 
Не в сети
Аватара користувача

Звідки: Мариуполь
Привет :priv:
С наступающим Новым Годом :tost: Счастья , здоровья и мира нам ! Удачного сезона с шикарными цветниками и богатым урожаем :druj:
С праздником :zima6:

_________________
Цветы 2015 год
Розы 2015 год


Повернутися на початок
 Профиль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Зимние посиделки..
ПовідомленняДодано: 04 січ 2020, 01:07 
Не в сети
Аватара користувача

Звідки: Київ
Привіт :priv1: Перша порція свят минулася і слава богу :jar: Організм просить овочі і фрукти, і легенькі супчики. Навіть на м'ясо погано реагує :upss: Попереду череда днів народжень :no: Треба зі своєю вівсянкою приходити і заварювати на місці, аби не чиплялися що ж це ти сидиш з пустою тарілкою і нічого не їсиш? А воно просто не лізе :tosh: У всіх +/- однакове меню, нема сил. Треба робити скорочені версії святкувань: гарнір, салатик, м'ясо/риба і до чаю шось і цього достатньо.
Думали вдома залишитися у новорічну ніч але поїхали у гості. Додому встигли на останє метро і годину йшли пішки аби розтрусити усе з'їжене. Вночі погода була просто пречудова :mol: тепло, без вітру, без дощу, реально кайф був. От шоб такою вся зима :vah:

Изображение

_________________
Іра


Повернутися на початок
 Профиль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Зимние посиделки..
ПовідомленняДодано: 08 січ 2020, 13:04 
Не в сети
Аватара користувача

Звідки: Мариуполь
Привет :priv:
Только приехали от мамы с полными сумками и желудками :-D . Теперь будем несколько дней отходить :sbren: . Устала я от праздников.

_________________
Цветы 2015 год
Розы 2015 год


Повернутися на початок
 Профиль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Зимние посиделки..
ПовідомленняДодано: 17 січ 2020, 23:06 
Не в сети
Аватара користувача

Звідки: Київ
Привет!
Слава богу закончились все праздники. Теперь :zary: :huh: шоб сгонять все набранное :kosh:
Я уже зареклась от накрытия столов. На будущие разы только салатик, пица или похожее, и чай. И всё!! Нафиг никому не нужна эта готовка, а потом постоянные доедания :no:

_________________
Іра


Повернутися на початок
 Профиль  
 
Показати повідомлень за:  Поле сортування  
Начать новую тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 186 ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Наступ.

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на форумі

Зараз форум переглядають: нема зареєстрованих користувачів та гості: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Знайти:
Перейти:  
cron