Теперешній час: 28 бер 2024, 22:01

Часовий пояс: UTC + 2 години




Начать новую тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 75 ]  На сторінку Пред.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Наступ.
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Re: Газ, отопление, горячая вода..
ПовідомленняДодано: 23 груд 2016, 15:42 
Не в сети
Аватара користувача

Звідки: Київ
В городе пришла платежка за ноябрь на 1000 грн за отопление, 0,7 гига калории съели. Председатель экономит и подкручивает отопление при каждом изменении температуры за окном. Не замерзаем, но почитать книгу в летнем халатике в квартире не получается. Хожу дома в термобельишке будто в спортивном костюме.

На даче получили субсудию на газ. Могу сказать разница ощутимая. К обычным платежам суммы были порядка 2 тыс грн, по субсидии оплата порядка 150 грн. Ну, посмотрим как оно будет дальше.

_________________
Іра


Повернутися на початок
 Профиль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Газ, отопление, горячая вода..
ПовідомленняДодано: 23 груд 2016, 18:19 
Не в сети
Ира, я вообще 2 месяца за газ не плачу.Красота.Субсидию дали 1867 гривен.А я октябрь перекантовалась слегка на газе, а то печку топила.Еще и экономия почти 900 гривен.С 1 января пишут ,что подешевеет свет на 10 процентов.

_________________
https://photos.google.com/album/AF1QipNybWHdCfGXa5PUo4pJ5ZhD3OavLfDdLHXox_-O


Повернутися на початок
 Профиль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Газ, отопление, горячая вода..
ПовідомленняДодано: 24 груд 2016, 12:17 
Не в сети
Аватара користувача

Звідки: Романов
Ми також оформили субсидію, документи здали в жовтні, а так як не знали чи дадуть то трохи економили, тепер два місяці не платили нічого, в грудні , думаю, також платить не будемо. По пільзі (чоловік УБД) треба було би платить тільки за газ 570 грн.

_________________
Неможливо перетворити землю на рай, але потрібно завадити їй перетворитися на пекло.
(Патриарх Сербский Павел)


Повернутися на початок
 Профиль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Газ, отопление, горячая вода..
ПовідомленняДодано: 05 груд 2018, 15:33 
Не в сети
Аватара користувача

Звідки: Київ
З гарячої труби третій день тече холодна вода за 80 з гаком гривень за куб. До того її взагалі не було, а в платіжках показують що є :nezn: Дякую хоч опалення дають.
Моя суб'єктивна думка - не може спортсмен бути вдалим адміністратором. Особливо з силових видів спорту. Відбивається все нафіг. Отож Кличко, йшов би ти вже в оріфлейм чи що. Бо твої косметичні примочки замість послідовних дій відверто за(*)бали собою :twisted:


Ви отримали дорахування по газу? Почитайте.

Ніхто, НІХТО з тих що у владі не збираються видаляти газові прокладки. Пам'ятаєте скандал з опаленням у Смілі? З'ясувалося що ж? Що людей двічі змушують погашати борги прокладки-посередника. Мер каже двічі платити не будемо, так Гройсман пропонує надати кредит із наших з вами грошей аби погасити штучно зтворені борги прокладками Фірташа, Льовочкіна і компанії. Кабмін в тємє :po ru: Порох в тємє :po ru: Рада в тємє :po ru: і Юлька з часів Лазаренка звісно там же :po ru:
Ніззя, ніззя мінять, бо хуйло нападе.
Боже, як же вони за(*)бали собою :twisted:

_________________
Іра


Повернутися на початок
 Профиль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Газ, отопление, горячая вода..
ПовідомленняДодано: 17 січ 2019, 08:02 
Не в сети
Не подавала в цьому сезоні на субсидію.Всі приписані.І син платить в Києві і невістка у себе вдома за 3к квартиру.Жду коли Женя випишеться в новий дім.А його будинок закінчили, а чомусь не заселяють.Так економлю той газ.Дома ходжу добряче вдягнена.Як Матрьона.За місяць набігло за газ і електрику майже 3 тис грн.Електрика у нас-бойлер та насос.Лампочки усі економки,ходжу весь час за собою клацаю.Нагорає все менше, а плачу все більше.

_________________
https://photos.google.com/album/AF1QipNybWHdCfGXa5PUo4pJ5ZhD3OavLfDdLHXox_-O


Повернутися на початок
 Профиль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Газ, отопление, горячая вода..
ПовідомленняДодано: 25 січ 2019, 16:24 
Не в сети
Аватара користувача

Звідки: Київ
Оце сиділа розбиралася з електроєнергією. Боже, що вони мені накрутили в платіжці :no: З 01 січня змінився власник київенерго, то попередні такого понакручували собі, шо в мене ніколи не було подібних рахунків :-8 ! Зараз 25 січня, а я ще досі не вибрала тих кіловат, що внесли мені в розрахунок грудня :zla: Намагалася залишити повідомлення на новому сайті - :nah: Не працює. І це ж не тільки мені таке виставили! Попитала по знайомим - те саме. Подвійні норми впаяли за грудень :zla:
Принципово не буду платити тим су_ам :zaz: Подивлюся що нарахують за січень.

_________________
Іра


Повернутися на початок
 Профиль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Газ, отопление, горячая вода..
ПовідомленняДодано: 25 січ 2019, 16:40 
Не в сети
Аватара користувача

Звідки: Романов
І нічого не можна доказати, їх там спеціально обучають дурити людей. Нерви не витримують цього бл@дства. Чоловік каже заплатити і не нервувати...

_________________
Неможливо перетворити землю на рай, але потрібно завадити їй перетворитися на пекло.
(Патриарх Сербский Павел)


Повернутися на початок
 Профиль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Газ, отопление, горячая вода..
ПовідомленняДодано: 25 січ 2019, 16:44 
Не в сети
Аватара користувача

Звідки: Київ
Що бісить - я ж періодично вносила показники лічильника на сайті. Оце ще й думала 31 грудня поставити, так як завжди, докрутилася до рахунків у поштовій скринці і офігєла. Ну 50 квт накинули би, але удвічі - наглість повна :rug:

_________________
Іра


Повернутися на початок
 Профиль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Газ, отопление, горячая вода..
ПовідомленняДодано: 28 січ 2019, 09:32 
Не в сети

Звідки: г.Купянск Харьковской обл.
:dum: А я даже не смотрю, что там на счетчике. Надо хоть глянуть :ide:

_________________
Катя


Повернутися на початок
 Профиль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Газ, отопление, горячая вода..
ПовідомленняДодано: 28 січ 2019, 18:15 
Не в сети
мабуть пора ставити двузонний лічильник на електрику .Сиджу майже в холоді,а скільки заплатила.А може я знову захворіла,щось морозить.дуже погана якість газу!

_________________
https://photos.google.com/album/AF1QipNybWHdCfGXa5PUo4pJ5ZhD3OavLfDdLHXox_-O


Повернутися на початок
 Профиль  
 
Показати повідомлень за:  Поле сортування  
Начать новую тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 75 ]  На сторінку Пред.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Наступ.

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на форумі

Зараз форум переглядають: нема зареєстрованих користувачів та гості: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Знайти:
Перейти:  
cron