Теперешній час: 28 бер 2024, 11:16

Часовий пояс: UTC + 2 години




Начать новую тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 17 ]  На сторінку Пред.  1, 2
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Re: Орфография и синтаксис форума
ПовідомленняДодано: 12 груд 2012, 20:37 
Не в сети
А у меня классная программка в компьютере.Где сделал ошибку-подчеркивает красной линией.А заглавные буквы иногда не пробиваюся.Это от того,что печатаю быстро,слабо ударяю по кнопке.

_________________
https://photos.google.com/album/AF1QipNybWHdCfGXa5PUo4pJ5ZhD3OavLfDdLHXox_-O


Повернутися на початок
 Профиль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Орфография и синтаксис форума
ПовідомленняДодано: 26 лис 2014, 00:56 
Не в сети
Аватара користувача

Звідки: Київ
Обсудили дома последствия оккупации - мы стали вытирать ноги о великий и могучий русский язык. И раньше в быту чистоты в русском языке за мной не наблюдалось, а без русского мата бывает и мысль толком не выразить :upss: , но щаз не то шоб специально, а как мини-протест, как мини-подлянка "на хвост соли насыпать" русский коверкается больше обычного. Думать и говорить рідною мовою уже входит в практику.
Всяко может быть режущего глаз :-;

_________________
Іра


Повернутися на початок
 Профиль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Орфография и синтаксис форума
ПовідомленняДодано: 26 лис 2014, 08:02 
Не в сети
Аватара користувача

Звідки: м.Рівне
Я теж раніше могла і мата вставить в розмові(москальського), тепер себе контролюю,хіба що трохи, і то по польськи! :-D

_________________
ОЛЕНКА .СЛАВА УКРАЇНІ !


Повернутися на початок
 Профиль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Орфография и синтаксис форума
ПовідомленняДодано: 26 лис 2014, 15:14 
Не в сети
Аватара користувача

Звідки: Київ
Лена, колись! Прошу ликбез :ushki: а то мій польський аж занадто куций :( На зиму, до речі, планувала зануритися, попшехати трохи, проте вже не зарікаюсь. Цей кремлядський мотлох може знову всі плани перекреслити :zla:

:ide: Згадала! Хтось у нас був випустив словник українських матюків! Хто? Кого шукати? :dum:

_________________
Іра


Повернутися на початок
 Профиль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Орфография и синтаксис форума
ПовідомленняДодано: 26 лис 2014, 15:28 
Не в сети
Аватара користувача

Звідки: Романов
Українських матюків нема, все запозичено з руського. Щось читала я. Знайду публікацію-виставлю.

_________________
Неможливо перетворити землю на рай, але потрібно завадити їй перетворитися на пекло.
(Патриарх Сербский Павел)


Повернутися на початок
 Профиль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Орфография и синтаксис форума
ПовідомленняДодано: 26 лис 2014, 15:36 
Не в сети
Аватара користувача

Звідки: Київ
Для сміху просте слово "цидулка", "записка" которая по-русски, не гірше матюка :ekh: :-;
Раюша, я також багато чула про запозичене з россійської, що наше рідне то ближче до дії: "а шоб його чорти вхопили", "а бодай йому..." але ж щось коротше має бути :dum: Я так гадаю. Ну щоб остогидле "блин" или "бл_дь", как обозначение женской продажности в отношении всех политиков, було чим замінити :-;

Справка. Аще я мало матюкалась, даже до очень взрослого возраста не выражалась. Однажды работа внесла серьезные коррективы :gru: А нынче ситуация провоцирует :ushki: Муж - абсолютная лапочка и ангел на моем фоне и то стал вставлять непотріб из-за Рашки :gru:

До речі, хто не підписаний на Чепиногу Віталія в фб (Vitalii Chepynoga), про ці самі "бл_ді" :-; :

"Блад’!
На Корсіці (та й взагалі в Середземному морі) живуть такі-собі риби-мусорщики. Синього кольору, красіві, нібито рифові. В їду вони не йдуть, бо жруть всяке гавно – мусор, бички, всякі відходи і тп… Просто плавають, і ніхто їх не займа. Французькою мовою вони звуться OBLADE. Ну, в українській транскрипіції вони, звичайно, зразу ж перетворилися в обичних “блядєй”… (О! Бляді!)
Мій хресник (син кума) відпочивав разом з нами влітку на Корсіці. А днями його вчительку (початкова школа, 5-ть років) дьорнув чорт запитати дітей, як вони провели літо… Далі розказувать, чи й так понятно?...
- Я був на Корсіці з папою, - сказав хресник
- Вау! – сказала вчителька! А що там тобі більше всього сподобалося?
- Більше всього мені там сподобалися бляді… Їх було дуже багато…
- Шо-шо? – спитала вчителька
- Бляді, бляді… - сказав хресник. Обичні бляді. Бляді – дуже красіві і хороші….
- … - сказала вчителька
- По утрам ми годували блядєй свіжим хлібом, - сказала невинна дитина…"

_________________
Іра


Повернутися на початок
 Профиль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Орфография и синтаксис форума
ПовідомленняДодано: 26 лис 2014, 17:17 
Не в сети
Аватара користувача

Звідки: м.Рівне
Ну от , як дуже хочеться сказати слово бл..дь, краще скажу-" курва " :-;

_________________
ОЛЕНКА .СЛАВА УКРАЇНІ !


Повернутися на початок
 Профиль  
 
Показати повідомлень за:  Поле сортування  
Начать новую тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 17 ]  На сторінку Пред.  1, 2

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на форумі

Зараз форум переглядають: нема зареєстрованих користувачів та гості: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Знайти:
Перейти:  
cron